OFK DL – ŠK Tomášov 2:1 (2:1)

g: Kvasňovský, Fratrič

V krásnom nedeľnom futbalovom počasí sme privítali mužstvo z Tomášova. Súper sa síce ujal vedenie 0:1 ale chlapci stihli ešte do polčasu otočiť stav výsledku gólmi Kvasňovského a Fratriča. V druhom polčase už žiaden gól nepadol. Treba sa poďakovať aj fanúšikom za povzbudzovanie.

Tréner Karol Brezík:

Pred peknou diváckou kulisou sme začali hrať zápas veľmi nervózne a neisto, hlavne v obrannej formácii, čím sme si privodili aj inkasovaný gól. Po prvej štvrť hodine bol zápas herne úplne pod našou kontrolou. Bolo len otázkou času kedy sa presadia naši strelci. Do polčasu sme strelili dva góly a otočili výsledkový priebeh zápasu. Do druhého polčasu sme išli jednoznačne neinkasovať a pokúsiť sa streliť tretí gól. Naše veľké gólové šance zostali nepremenené a zápas bol otvorení až do konca zápasu. Ďakujem aj za hráčov našim fanúšikom, ktorí nás povzbudzovali a odmenili veľkým potleskom