Nová dedinka

OFK Dunajská LužNá

13 kolo - III.liga Bratislava

31. októbra – 14:00 hod

MFK Rusovce

NASLEDUJÚCI ZÁPAS

13. kolo – III. liga Bratislava

OFK DL – Rusovce

Dni

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Sekunda(s)

NAJČÍTANEJŠIE SPRÁVY
október 19 2021

Stratené víťazstvo v samotnom závere zápasu  

OFK Dunajská Lužná - ŠK Bernolákovo  2:2  (1:1) Góly za OFK : Miloš Angelovič, Jakub Hrnčár Hodnotenie zápasu (Marián Janšák, tréner A mužstva OFK): "V zápase s Bernolákovom sme prvý polčas boli lepším tímom, presadili sme však iba raz, keď po peknej kombinácii...

október 15 2021

Víkendové zápasy na štadióne OFK Dunajská Lužná

V sobotu (16. októbra 2021) dopoludnia od 09.30 hod. je to turnaj najmladšej kategórie U8 (narodení v roku 2014) za účasti družstiev z Hamuliakova, zo Zálesia a z Kalinkova. Popoludní o 14.00 hod. sa odohrá  zápas mladších dorastencov (kategória U17): OFK Dunajská...

október 12 2021

V závere zápasu obrat a zisk troch bodov

ŠK Nová Dedinka - OFK Dunajská Lužná  2:3  (2:1) Góly za OFK : Michal, Slezák, Jakub Hrnčár 2x (1 z 11m) Hodnotenie zápasu (Marián Janšák, tréner A mužstva OFK): "Nová Dedinka sa rýchlo ujala vedenia, keď po prvom útoku sme dostali gól z pokutového kopu. Vyrovnali sme...

október 4 2021

Slabší prvý polčas rozhodol

OFK Dunajská Lužná - FK Žolík Malacky  0:2  (0:2) Hodnotenie zápasu (Marián Janšák, tréner A mužstva OFK): "V domácom zápase s Malackami sme prvý polčas, najmä jeho druhú časť prespali. Chýbal nám pohyb, dôraz, bojovnosť a po našich chybách sme aj dva krát inkasovali....

september 28 2021

Hráči U9 víťazmi turnaja v Miloslavove

Víťazstvom na turnaji v Miloslavove v sobotu 25. septembra 2021 potešili hráči kategórie U9 (nar. po 01. 01. 2013). Boli úspešní vo všetkých svojich zápasoch: OFK Dunajská Lužná - ŠKO Miloslavov modrí                  4:1 OFK Dunajská Lužná - TJ Vajnory               ...

TABUĽKA | TIPOS III. LIGA BA
SUMÁR NAJBLIŽŠÍCH ZÁPASOV
Tím Dátum Čas Domáci Hostia
“A” 31.10 14:00 OFK DL Rusovce
WA        
U19 30.10 12:30 OFK DL Ivánka pri Dunaji
U17 31.10 14:00 Pezinok OFK DL
WU15        
U15 30.10 11:00 Dúbravka OFK DL
U13 30.10 09:00 Dúbravka OFK DL
WU11        
U11 30.10 11:30 Kalinkovo OFK DL
U10 30.10 10:00 Kalinkovo OFK DL
U9 30.10 11:15 Rovinka TURNAJ
U8 31.10 9:00 Kalinkovo TURNAJ

 

VÝSLEDKY POSLEDNÝCH ZÁPASOV

 

Tím Domáci Hostia Výsledok
“A” Pezinok OFK DL 1:2
WA Topoľčany OFK DL 4:1
U19 OFK DL Pezinok 5:1
U17 OFK DL Vajnory 3:1
U15 OFK DL Rača 9:2
WU15 Pezinok OFK DL 0:13
U13 OFK DL Vajnory 4:1
U11 OFK DL Senec FA 1:13
WU11      
U10 OFK DL Senec FA 0:8
U9      
U8      

 

TRÉNINGOVÝ PLÁN (ROZVRH)

OFK Dunajská Lužná – Inter Bratislava

SPONZORI
Obec Dunajská Lužná ISPA, s.r.o. Fotes
Demišport Nubium PMP Montex s.r.o
COOP Jednota DS  JAKO s.r.o. FITCLINIC
BAU-MARKET, a.s. IMPA a.s. Autoumyváreň-CLEAN
Akzentmedia Pizza Kordoš ROYALDOM s.r.o.
MJ – Marketing s.r.o TV JOJ ADL Dunajská Lužná