Ivanka pri Dunaji – OFK DL  3:3 (2:1)

góly: Čikeč 2x, Kubica

tréner: Tomáš Nespešný

Na 6.kolo sme pricestovali do Ivanky pri Dunaji so siedmimi hráčmi a jedným brankárom,čiže nám chýbal ešte jeden hráč do poľa . Po návrhu trénera Ivanky sme sa dohodli, že aj oni nastúpia v základe so 7 hráčmi za čo mu patrí veľká vdaka!.Od začiatku zápasu sme vedeli že , musíme rozumne šetriť silami kedže súper mal možnosť striedať 5 hráčov a my ani jedného…Už v 2 minúte sa súper dostal do vedenia 1:0. Súper mal dašie vyložené šance ktoré nepremenil alebo chytil náš brankár .V 18 minúte sme vyrovnali po peknej strele ku tyči a súper znervóznel. V 27.minúte súper opät viedol 2-1. Do 2.polčasu sme išli s úmyslom že , nemáme čo stratiť len získať. Dvomi golmi v v priebehu 15.minút sme otočili výsledok na svoju stranu.No súper 5 minút pred koncom vyrovnal zo štandartnej situácie. Dokonca zápasu sa už výsledok nezmenil aj ked súper mal niake šance respektíve pološance ktore chytil nás brankár.Celkovo Ďakujem všetkým rodičom za povzbudzovanie hlavne hráčom a hráčke za neskutočný heroický výkon , bojovnosť , a skvelú hru.!