Napriek vzácnym chvíľam so svojimi blízkymi v rodnej Dunajskej Lužnej neodmietla stráviť pár chvíľ aj s futbalovými nádejami OFK Dunajská Lužná. Reč je o 9 násobnej držiteľke titulu najlepšej futbalistky roka a zároveň kapitánke ženskej slovenskej reprezentácie

– o Dominike Škorvánkovej.

V utorok 21. júla popoludní sa na futbalovom štadióne OFk podrobila “strelám” v podobe zaujímavých otázok od účastníkom druhého turnusu tohtoročného futbalového tábora Lužnáčik 2020. Dvadsaťštyri účastníkov tohto denného tábora, medzi nimi aj niekoľko dievčat, sa jej pýtalo na začiatky vo futbale, čím všetkým musela doteraz vo svojej futbalovej kariére prejsť. Nakoľko do júna 2020 bola hráčkou slávneho nemeckého futbalového klubu Bayern Mníchov, najviac otázok smerovalo práve k tomu, aby prezradila, ako to tam v Bayerne vyzerá, ako sa jej tam hralo, čo všetko tam dosiahla.

Posledná otázka od športového riaditeľa OFK smerovala k jej novému pôsobisku, ktorým sa o pár dní stane ženský futbalový klub z francúzskeho mesta Montpellier. Dominika k tejto novej etape futbalovej kariéry uviedla: ” V ženskom vrcholovom futbale to nie je o veľkých miliónoch. Do Francúzska odchádzam kvôli novej futbalovej skúsenosti, naučím sa aj nový jazyk a najmä bude to opäť nová a iná škola do života!”

V klube OFK Dunajská Lužná sme hrdí na túto našu rodáčku a prajeme jej len to najlepšie!