ŠKO Miloslavov – OFK Dunajská Lužná    5:2  (0:1)

Góly: Schwarz 2x

Zostava: Matej Šenkár – Michal Podkonický, Filip Adamčiak, Tomáš Žernovič – Ján Hodúr, Dorián Vančo, Lukáš Schwarz – Sebastián Píš, Peter Komár, Pavol Komár, Miroslav Szaraz, Matúš Solár,

Tréner: Ján Hodúr

Vedúci mužstva: Pavol Adamčiak

Naši chlapci pokračovali v prvom polčase vo výkone z predchádzajúceho zápasu (hrali ho doma s Mostom pri Bratislave), ktorý síce vysoko prehrali (2:10), ale aj teraz príkladne bojovali a behali.

Podobne začali aj tento zápas a je len veľkou škodou, že do polčasu to bolo naše vedenie len o jeden gól. Domáce mužstvo sme poriadne zaskočili.

Od začiatku druhého polčasu sa však začala prejavovať nielen väčšia nasadenosť domácich hráčov, niekedy aj za cenu faulov (avšak domácim rozhodcom – laikom nie vždy odpískané!), ale bol to znova zbytočný strach našich hráčov s čoraz menším pohybom. Útočníci nie vždy prišli pomôcť preťaženej obrane a najmä z prečíslení v našej obrane otočili domáci stav na 4:1. Škoda, že za stavu 4:2 nepremenil dvojgólový strelec Lukáš Schwarz samostatný nájazd na dosiahnutie nielen hatricku, ale bolo by to bližšie k možnému bodu za remízu.

Týmto zápasom sme ukončili jesennú časť súťaže, mrzí najmä bezgólová remíza s posledným Zálesím (zbytočne darované 2 body). Je to teda na chalanoch, aby kvalitnou prípravou počas zimy, najmä v telocvični, sa čo najlepšie pripravili na súťažné odvety na jar 2020.