Novotvoriace sa A mužstvo OFK Dunajská Lužná po prvých dvoch týždňoch intenzívnych tréningov pod vedením trénera Dominika Teraza (jeho asistentom je Jozef Nespešný, trénerom brankárov je Ivan Slávik) odohralo prvé dva prípravné zápasy.

Na prvý zápas v sobotu 18. júla vycestovali za kvalitným súperom do Častkoviec. V zápase s nováčikom III. ligy Západoslovenského futbalového zväzu bolo viditeľné, že ide o prvý zápas týchto nových hráčov nášho mužstva. Po celkom priaznivom prvom polčase 0:1 sa naplno ukázala zohratosť domáceho mužstva vo výsledku 0:5. Vedenia oboch klubov uvažujú do budúcnosti o častejšie zápasové kontakty v rámci nielen A mužstva, ale aj ostatných tímov v oboch kluboch.

Druhý prípravný zápas naše A mužstvo odohralo  na domácom ihrisku v stredu 22. júla. Ich súperom bol účastník V. ligy Bratislavského futbalového zväzu FK Mariánka. Hra nášho mužstva už bola kompaktnejšia, aj keď zohratie tímu si bude vyžadovať ešte veľa tréningového úsilia celého mužstva. Domáci diváci sa nakoniec potešili, rozdiel v súťažných zápasových skúsenostiach sa prejavil na výsledku 3:0 po polčasovom výsledku 2:0.

Ďalšie prípravné zápasy odohrá A mužstvo na ihriskách súperov – v sobotu 25. júla vycestujú za hranice